Para lub Pan z psem, poszukiwani!

Para_WAWA

Tourist
Poznamy Pana lub parę z psem.
Ewentualnie realną parę na dalsze wspólne poszukiwania (i nie tylko).
Mamy zweryfikowane konta na ArtOfZoo i ZoosBook.
Miłego dnia!
A+H
 
Niestety łatwo nie ma... Ja pogodziłem się z faktem i w przyszłości planuje własnego psiaka, trzymam kciuki :)
 
Sporą szansę daje szukanie na czatach erotycznych np na interii, większość ludzi nie bawi się w jakieś zagraniczne małe fora i pierwsze co robi to pakuje się właśnie na czaty (albo inne Zbiornik`i), swego czasu było tam trochę zainteresowanych, najwięcej w kategorii bi albo bdsm, słowem kluczowym jest animal/animalka. Zaznaczam, że jest też tam większe ryzyko fałszywych propozycji czy zakończenia rozmowy na samym fantazjowaniu, panuje też tam gigantyczny spam więc uczulam że trzeba nerwów i wielu dni..
 
Próbowaliście w jakiś klubach typu BDSM? Powinno ich być kilka tam w Wawie. Bezpośredni kontakt z ludźmi, łatwiej wyczuć z kim ma się do czynienia, niskie ryzyko spotkania się z wrogą reakcją.
 
Jestem z Warszawy i chetnie z kims popisze. Tak by zacząć bo z tego co przejrzalem forum ( z poczatku bez zarejestrowania bo troche sie balem) to tu bardzo ostrożnie podchodzi sie do sprawy spelniania swoich pragnien - i w sumie bardzo dobrze!
 
Back
Top