Nowy ;) maz. Pozdrawiam !

BoskiRoman

Tourist
Siemanko wszystkim ;) jestem tu nowy, udało mi się trafić przypadkiem buszując po internetach ! Przez GG , AOF i różne fora. Szukam znajomych ogolnie ;) gorąco pozdrawiam !

Ps. Tak posiadam ;)
 
Chętnie mogę się poznać oczywiście najpierw pisać haha
 
no własnie tez nie wiemy, nie masz na profilu mozliwosci wyslania wiadomosci. Nie wiem czy my mamy też bo troche nie ogarniamy tego forum:)
My też nie mamy możliwości, myślę ze to jakaś blokada dla nowicjuszy, ale niej nic mowy w helpie itp, najlepiej chyba w takim razie pisać na profilu danej takiej osoby i jakby co kasować, aby nie śmiecić potem :)
 
My też nie mamy możliwości, myślę ze to jakaś blokada dla nowicjuszy, ale niej nic mowy w helpie itp, najlepiej chyba w takim razie pisać na profilu danej takiej osoby i jakby co kasować, aby nie śmiecić potem :)

unknown.png
 
Hm ale to chyba nie tak- bo my do niektórych osób mozemy napisac a przy niektórych nie ma takiej opcji. Opisywana funkcjonalnośc działalaby w druga stronę:)
Jest napisane że potrzeba 10 wiadomości żeby odblokować funkcje wiadomości prywatnych. Jak chcesz napisać do kogoś skoro on nie ma tej funkcji odblokowanej? Nie mając 10 wiadomości nie możesz ani pisać ani odbierać wiadomości albo po prostu mają wyłączone wiadomości prywatne w ustawieniach bo chyba można je wyłączyć
 
ja tego nie neguje tylko, że to nie ma nic wspólnego ze spamem o którym jest napisane we wklejonej wiadomosci.
Ale że ty nie spamujesz to nie znaczy że inni tego nie robią. Takie forum to bardzo łatwa kąsek dla ludzi którzy chcą szybko zarobić jakiś hajsik i jak napisza do 300 osób czy nie chcą kupić zdjęć czy coś to na pewno ktoś się skusi na to i zostanie oszukany. Inni także wchodzą na forum i piszą do każdej osoby czy nie chce się spotkać albo czy nie potrzebuje pomocy od razu po utworzeniu konta. Pamiętajmy też że jest to forum globalne więc to że u nas może nie być to aż tak widoczne to na pewno jeśli chodzi o całe forum to może być tego sporo a 10 wiadomości to względnie mało ale no jeśli chodzi o takich "jednodniowych fanów" może ich to powstrzymać od pisania tym bardziej że pewnie nawet nie przeczytają tej informacji że trzeba mieć 10 wiadomości.
 
Jest napisane że potrzeba 10 wiadomości żeby odblokować funkcje wiadomości prywatnych. Jak chcesz napisać do kogoś skoro on nie ma tej funkcji odblokowanej? Nie mając 10 wiadomości nie możesz ani pisać ani odbierać wiadomości albo po prostu mają wyłączone wiadomości prywatne w ustawieniach bo chyba można je wyłączyć
W ustawieniach konta nie widzimy takiej funkcji zablokowania wiadomości prywatnych, chyba że źle widzimy..:)
 
W ustawieniach konta nie widzimy takiej funkcji zablokowania wiadomości prywatnych, chyba że źle widzimy..:)
zooville.png

I tutaj sobie wybieracie czy mogą do was pisać ci co mają założone konto, tych których obserwujecie czy nikt nie może do was napisać
 
mamy ustawione i nie zmienialismy ze członkowie czyli membersi ;) A mamy juz 10 postów w roznych sekcjach tak jak pisal admin na pscr co pokazuje na liczniku i dalej chyba nie mozna do nas pisac , bo my na pewno tez nie... Ale dzieki za pomoc K9Lover, widze ze tacy jedni z adminow naszych jestescie i opiekunow :)
 
mamy ustawione i nie zmienialismy ze członkowie czyli membersi ;) A mamy juz 10 postów w roznych sekcjach tak jak pisal admin na pscr co pokazuje na liczniku i dalej chyba nie mozna do nas pisac , bo my na pewno tez nie... Ale dzieki za pomoc K9Lover, widze ze tacy jedni z adminow naszych jestescie i opiekunow :)
unknown.png

Już powinno być ok, jeśli nie to niech po prostu cię ktoś zaobserwuje (follow) i wtedy napisze bo od razu po zaobserwowaniu pojawił się ten magiczny przycisk do rozpoczęcia konwersacji
 
rzeczywiście jest aktywne są już pm, zaskoczyło z lekkim opóźnieniem ;) i jeszcze raz dzięki za rady i pomoc, myślę ze innym też się przydadzą
 
Back
Top