Lubelskie

ntro3.14a

Lurker
Witam. Jestem posiadaczem fajnego owczarka niemieckiego. Szukam chętnych do wspólnej zabawy. Pies doświadczenie jakieś ma 😎
 
Last edited:
Pisałem wiadomość ale nie masz chęci odpisać
Wydaje mi się, że nie może napisać. Tutaj chyba jest zasada, że musisz mieć min 10 postów w tematach nie będących spamem.

Hej ntro3 napisz jeszcze ze 2-3 wiadomości, nie wiem, ulubiony kolor, smak lodów czy jaka tam pogoda i powinno być ok.

Ja też chętny :)
 
Last edited:
Wydaje mi się, że nie może napisać. Tutaj chyba jest zasada, że musisz mieć min 10 postów w tematach nie będących spamem.

Hej ntro3 napisz jeszcze ze 2-3 wiadomości, nie wiem, ulubiony kolor, smak lodów czy jaka tam pogoda i powinno być ok.

Ja też chętny :)
Nie, zasada tyczy się rozpoczynania konwersacji prywatnej. Po prostu mu chłop nie odpisał na wiadomość i tyle bo normalnie można do niego pisać na pw i w ten sam sposób on może pisać do każdego kto ma co najmniej 10 wiadomości na forum1652736178463.png
 
Wydaje mi się, że nie może napisać. Tutaj chyba jest zasada, że musisz mieć min 10 postów w tematach nie będących spamem.

Hej ntro3 napisz jeszcze ze 2-3 wiadomości, nie wiem, ulubiony kolor, smak lodów czy jaka tam pogoda i powinno być ok.

Ja też chętny :)
Najprawdopodobniej fake post i tyle
 
Tylu chętnych, zbierzcie się razem do kupy gdzieś pod Zamkiem, na Lubartowskiej w jednej z obdrapanych kamienic lub na torze dla motocrossów w tych krzakach na Czechowie :) Co się bedziecie pierdzielić w jakieś pisania i odpowiadania na PW!
 
Back
Top