Jednak mozna znalezc realne osoby

Maximus

Tourist
Od kilku lat ja moja zona i masz owczarek tworzymy zgrany tercet :) Jakis czas temu spacerujac poznym wieczoren po alejkach naszych ogradow dzialkowych dostrzeglismy jedna z sasiadek jak wali swojemu kubdelkowi :) Znalismy sie z nia wczesniej ale nie byla to bliska znajomosc Na drugi dzien zaprosilismy ja na grilla do nas Po kilku piwach zaczeslisy z nia delikatnie rozmawiac Byla bardzo zdziwiona i bardzo zdenerwowana Wzielismy ja do naszej altany i moja zonka obciagnela naszemu psiakowi Sasaidka patrzyla w milczeniu a na koncu powiedziala ze musi isc i wyszla, Myslelismy ze juz wszystko stracone a tu na nastepny weekwnd ona mowi ze zaprasza nas do siebie i naszego pupila tez Zaczelismy rozmawiac i ona przeprosila za swoje zachowanie i otworzyla sie Potem wszystko polecialo jak z nut :) zabawa byla dluga i intensywna Jej kundelek nie ma duzego ale masz Max ma Jak jej zapakowal to jej oczy na wierzch wyszly :))) Zabawe skonczylismy cos kolo 2 w nocy Panie zadowolone psy tez a i ja po naszych pupilach zamoczylem :)
 
Brzmi mega nieprawdopodobnie ale ok powodzenia
Zgodzę się, że to brzmi jak piękny sen. Ale w sumie nie groźny, nie wnosi za wiele poza odrobina uśmiechu. Z doświadczenia wiem, akurat nie z psami, że rzeczy nieprawdopodobne zdarzają się bardzo, bardzo rzadko, ale jednak czasem mamy to szczęście. Pozostaje mi tylko żałować, że nie jestem tą sąsiadka ;)
 
Mi się kleiły gadki z kilkoma paniami za zoosbook.com z Polski i...albo skasowali im konta... albo same uciekły z zoosbook...jedna aktywna ze swoim psem, ze szczegółami mi opowiadała. Podczas rozmowy z nią stał mi cały czas...Juz się umawialiśmy na trio... Inne poszukujące . No cóż jest jeszcze jedna w zanadrzu . Ciężko znaleźć...
[B]SuczkaWawa[/B]- może nam jest pisane ?
 
Mi się kleiły gadki z kilkoma paniami za zoosbook.com z Polski i...albo skasowali im konta... albo same uciekły z zoosbook...jedna aktywna ze swoim psem, ze szczegółami mi opowiadała. Podczas rozmowy z nią stał mi cały czas...Juz się umawialiśmy na trio... Inne poszukujące . No cóż jest jeszcze jedna w zanadrzu . Ciężko znaleźć...
[B]SuczkaWawa[/B]- może nam jest pisane ?

Ja nie mam psa
 
Co zlego jest w fantazjowaniu? W sumie nic: rozwija wyobraźnię, rozładowuje napięcia, wykracza poza to co nierealne, pozwala posmakować nieosiągalnego (albo trudnoosiągalnego). Prawie nic, dopóki nie zaczyna się swoich fantazji "sprzedawać" innym jako rzeczywistości. ;)
 
Pozdrawiam i gratuluje. Innowacje na zoosbook zaburzyły czy nawet zburzyły wiele kontaktów. Co ciekawsze, z kobiet po weryfikacji "narodzili" sie panowie. Szkoda, ze tak dużo fantazji a tak mało konkretów...
No ale może trzeba być cierpliwym
 
A na zoosbooku są jakieś ciekawe kontakty do polecenia na priv? My generalnie mamy pieska ale limitowany dostęp. A ta szparka powyżej chętnie wypełni się męskością psa lub jakiegoś Pana :) Panie oczywiście też mile widziane o ile lubią ssać i lizać :) Mogą też liczyć na odwzajemnienie że strony pieska i nas
 
A na zoosbooku są jakieś ciekawe kontakty do polecenia na priv? My generalnie mamy pieska ale limitowany dostęp. A ta szparka powyżej chętnie wypełni się męskością psa lub jakiegoś Pana :) Panie oczywiście też mile widziane o ile lubią ssać i lizać :) Mogą też liczyć na odwzajemnienie że strony pieska i nas
A wy jesteście?
A na zoosbooku są jakieś ciekawe kontakty do polecenia na priv? My generalnie mamy pieska ale limitowany dostęp. A ta szparka powyżej chętnie wypełni się męskością psa lub jakiegoś Pana :) Panie oczywiście też mile widziane o ile lubią ssać i lizać :) Mogą też liczyć na odwzajemnienie że strony pieska i nas
Napisałem priv.
 
Pozdrawiam i gratuluje. Innowacje na zoosbook zaburzyły czy nawet zburzyły wiele kontaktów. Co ciekawsze, z kobiet po weryfikacji "narodzili" sie panowie. Szkoda, ze tak dużo fantazji a tak mało konkretów...
No ale może trzeba być cierpliwym
Ja szczerze mówiąc nawet nie potwierdzam konta. I tak nie mogłam nikogo znaleźć a działanie serwisu mnie tylko flustrowalo. Raz dzialal raz nie, filmy uruchamiały mi się dość rzadko. Teraz szukam szczęścia tutaj ;)
 
pozdrawiam. Jestem teraz poza krajem. Jak wróce to sie bede dalej "rozglądał". Moze się uda cos znaleźć....
 
bez zaufania nie ma tutaj niestety czego szukać:) ale to nie tylko tak jest w naszym kraju. W całej Europie jest jednakowe podejscie. Ryzyko jest za wielkie albo mowiąc inaczej konskwencje za duże aby bez zaufania decydować się na ten krok....
Musimy się jeszcze wiele nauczyć....
 
Jesteś pewien, że naprawdę była kobietą? Usunąłem wiele fałszywych kont kobiet. Zdziwiłbyś się, wiedząc, ilu mężczyzn nie ma pojęcia, że tak naprawdę rozmawiają z mężczyznami.?


Mi się kleiły gadki z kilkoma paniami za zoosbook.com z Polski i...albo skasowali im konta... albo same uciekły z zoosbook...jedna aktywna ze swoim psem, ze szczegółami mi opowiadała. Podczas rozmowy z nią stał mi cały czas...Juz się umawialiśmy na trio... Inne poszukujące . No cóż jest jeszcze jedna w zanadrzu . Ciężko znaleźć...
[B]SuczkaWawa[/B]- może nam jest pisane ?
 
Na Zoosbook nie ma jeszcze wielu osób z Polski, ale wielu Czechów i Niemców. Możesz myśleć w kategoriach europejskich, a będziesz bliżej doświadczenia swoich marzeń.

A na zoosbooku są jakieś ciekawe kontakty do polecenia na priv? My generalnie mamy pieska ale limitowany dostęp. A ta szparka powyżej chętnie wypełni się męskością psa lub jakiegoś Pana :) Panie oczywiście też mile widziane o ile lubią ssać i lizać :) Mogą też liczyć na odwzajemnienie że strony pieska i nas
 
Chcę, aby polska społeczność też wiedziała:

Odkąd przejąłem na własność Zoosbook, posprzątałem. Wyłączyłem fałszywe profile. Usunąłem pedofile. Wdrożono procedurę weryfikacji, aby radykalnie zmniejszyć prawdopodobieństwo ponownego wystąpienia wyżej wymienionych problemów.

Nie mniej ważny; wszystkie dane są przechowywane na zaszyfrowanych partycjach dysku twardego. Muszę ręcznie wprowadzić hasło dłuższe niż 20 znaków, aby odblokować dysk twardy przy uruchomieniu systemu. Klucze nie są przechowywane na dysku twardym. Brak dzienników serwera.

To nie jest reklama, właśnie zauważyłem, że odkąd przejąłem Zoosbook, rozpowszechniano fałszywe informacje.
 
Chcę, aby polska społeczność też wiedziała:

Odkąd przejąłem na własność Zoosbook, posprzątałem. Wyłączyłem fałszywe profile. Usunąłem pedofile. Wdrożono procedurę weryfikacji, aby radykalnie zmniejszyć prawdopodobieństwo ponownego wystąpienia wyżej wymienionych problemów.

Nie mniej ważny; wszystkie dane są przechowywane na zaszyfrowanych partycjach dysku twardego. Muszę ręcznie wprowadzić hasło dłuższe niż 20 znaków, aby odblokować dysk twardy przy uruchomieniu systemu. Klucze nie są przechowywane na dysku twardym. Brak dzienników serwera.

To nie jest reklama, właśnie zauważyłem, że odkąd przejąłem Zoosbook, rozpowszechniano fałszywe informacje.
Skoro tak to pewnie niedługo wrócę. Może wreszcie uda się znaleźć kogoś kto pomoże zrealizować mi moje marzenia.
 
Przynajmniej nie będziesz marnować czasu z mężczyznami udającymi kobiety.
Ja akurat jestem kobietą szukająca dostępu do psa. Obojętne mi czy właścicielem jest mężczyzna, kobieta czy para. Niestety wiele osób twierdziło że ma psa a jak już się umówiliśmy na spotkanie konkretnie to się okazywało na krótko przed, że pies zachorował, złamał łapę, wpadł pod samochód itp. Ale właściciel od razu oferował, że zastąpi psa. Oczywiście nie zgadzałam się i mimo że pytałam później jak pies to już kontaktu nie było. Dla mnie wyeliminowanie takich osób byłoby najbardziej wartościowe, a niestety tak działo się nawet w 70% przypadków.
 
Czuję twój ból. Właśnie dlatego wprowadziłem proces weryfikacji w Zoosbook.

Ja akurat jestem kobietą szukająca dostępu do psa. Obojętne mi czy właścicielem jest mężczyzna, kobieta czy para. Niestety wiele osób twierdziło że ma psa a jak już się umówiliśmy na spotkanie konkretnie to się okazywało na krótko przed, że pies zachorował, złamał łapę, wpadł pod samochód itp. Ale właściciel od razu oferował, że zastąpi psa. Oczywiście nie zgadzałam się i mimo że pytałam później jak pies to już kontaktu nie było. Dla mnie wyeliminowanie takich osób byłoby najbardziej wartościowe, a niestety tak działo się nawet w 70% przypadków.
 
To nie jest takie proste. Gadaliśmy ze znajomym. Łatwo o problemy. Mimo dużego entuzjazmu i publikacji z naszej strony filmików to powiem szczerze obawa jest. Może moglibyście polecić jakiś bezpieczny komunikator do kontaktu. Chyba pogadanka i kamerka szybciej potwierdzą autentyczność niż tysiące maili. A dwa kolejny proces to kawa żeby mieć 100 proc pewności że dana osoba nie jest z jakiś przyjaciół tego i owego i nie narobi problemów.
 
Back
Top