Instrukcja postępowania z klaczą w okresie rujowym.

GimmeAMareAfterMidnight

Tourist
BANNED USER
Siema nudziło mi się a kiedyś pisałem instrukcje do maszyn i urządzeń elektrycznych i innych tam bajerów. A to że jetem mega napalony na klacze to z nudów napisałem instrukcje jak postępować z napaloną kobylką. Oczywiście napisana dla żartów róbcie to jak uważacie (oczywiście bez żadnego krzywdzenia ten kto krzywdzi/gwałci to zostanie przeze mnie znaleziony i powieszony za jaja) róbcie to naturalnie w harmonii z partnerką.
Z względu na zbliżający się okres letni oraz rozpoczęciem okresu rujowego u większości samic ssaków lądowych na podstawie zgromadzonych materiałów zostanie opublikowana
INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA Z KLACZĄ W OKRESIE RUJOWYM
W przypadku rozpoznania okresu rujowego u klaczy : mruganie sromu, rozkładanie nóg, odsłonięcie sromu przez ogon, wydzielanie specyficznego zapachu, entuzjastyczna i wyraźna chęć podjęcia stosunku płciowego, należy podjąć następujące kroki zgodnie z instrukcją.
1. Powiadomić osobnika z odpowiednio wielkim przyrodzeniem (przykładowo autora ninieszej instrukcji ) o fakcie bycia danej klaczy w okresie rujowym.
2. Zaczekać na przybycie (do celów skrótowych w niniejszej instrukcji osobnik kopulujący z klaczą zostanie nazwany "jebakiem") jebaka.
INSTRUKCJA KOPULACJI DLA JEBAKA Z KLACZĄ W OKRESIE RUJOWYM
W przypadku inicjatywy stosunku płciowego z storny klaczy należy podjąć następujące kroki.
1. Nacieszyć się zapachem i wonią oraz widokiem klaczy co spowoduje niesamowite podniecenie seksualne i wzwód penisa.
2. Należy poprosić klacz o możliwość odbycia seksu oralnego w celu rozgrzewki (możę odbywać się przez stymulowanie przez klacz językiem pyskiem oraz chrapkami narządów płciowych Jebaki a następnie orgazmu Jebaki w pysku klaczy lub stymulowanie językiem Jebaki narządów płciowych klaczy czyt. spróbuj może zrobi ci loda jak się zgodzi zerznij ją w chrapeczki aż jej będzie sperma ciekła z nosa jak nie będzie miała ochoty strzel jej minetkę zawsze to lubią. Seks oralny powinien trwać od 30 sekund do 5 minut.
3. Po wykonaniu rozgrzewki należy przejść do aktu głównego: włożyć penis do pochwy klaczy czyt. wsadzić chuja w jej słodką i pachnąca cipka, następnie ruchem posuwisto-zwrotynm dokonywać aktu płciowego czyt. ruchaj seksy klacz, pompuj w zadek, poczuj jej ciepłą puśke od środka spuść się z 10 razy w jej zad razem z nią osiągnij kilka orgazmów. Akt główny powinien trwać od 5 do 10 minut lub gdy klacz osiągnę orgazm minimum dziesięć razy.
4. Następnie w celach różnorodności należy przystąpić do seksu analnego poprzez wsadzenie penisa w odbyt klaczy a następnie poprzez ruch posuwisto-zwrotyny prącia należy odbywać stosunek analny czyt. wsadz jej chuja w słodki koński odbycik poczuj jak zasysa ci chuja i rżnij aż nie wycieknie jej z pyska twoja sperma lub w przypadku braku chęci klaczy przejść do następnego kroku czyt. jak się nie zgodzi na anal z różnych przyczyn przejdź dalej. Seks analny powinien trwać od 5 do 10 minut.
5. Po skończonym seksie analnym lub po pominięciu kroku 4 należy rozpocząć przygotowania do zakończenia aktu zaspokajania klaczy. Należy namówić klacz by poprzez ruch stymulujący organy płciowe Jebaki przednimi lub tylnimi kończynami klacz powinna swoim kopytami które zostały uprzednio oczyszczone z zabrudzeń wywołać orgazm czyt. namów ją by zwaliła ci konia swoim słodkimi kopytami tylko sobie je przed tym poczyść trochę spuść się jej raz na szyję raz na uda i przejdź dalej.
6. Akt ostateczny.
Aktu ostateczno dokonuje się poprzez seks wanginalny w celu maksymalnego zaspokojenia klaczy w tym kroku komfort i zadowolenie oraz uzyskana satysfakcja
klaczy jest najważniejsza należy kopulować z klaczą dopóki nie zostanie odpowiednio usatysfakcjonowana. Ten krok nie powinien być trudny z względu na to iż jesli wszystkie kroki niniejszej instrukcji zostały prawidłowo wykonane klacz powinna być na skraju swojego finalnego szczytowania.
Rozpoznanie finalnego szczytowania klaczy :
Klacz osiągnęła kilkadziesiąt orgazmów i stoi w kałuży ejakulatu oraz płynu rujowego, klacz jest skrajnie zmęczona, spocona i wyjawia oznaki iż jej potrzeby zostały spełnione czyt. jak już ją zerżniesz z 100 razy i będziecie stali w kałuży spermy, ruji i potu oraz będziecie tak zmęczeni że ledwo będziecie stać na nogach a ona wyraźnie jest ci wdzieczna że ją kryleś oraz zaspokojona można skończyć akt zaspokajania napalonej klaczy.

No to by było na tyle może jak będzie mi się jecsze nudzić to sobie to przetłumaczę i wrzucę na wątek ogólny.
 
Siema nudziło mi się a kiedyś pisałem instrukcje do maszyn i urządzeń elektrycznych i innych tam bajerów. A to że jetem mega napalony na klacze to z nudów napisałem instrukcje jak postępować z napaloną kobylką. Oczywiście napisana dla żartów róbcie to jak uważacie (oczywiście bez żadnego krzywdzenia ten kto krzywdzi/gwałci to zostanie przeze mnie znaleziony i powieszony za jaja) róbcie to naturalnie w harmonii z partnerką.

No to by było na tyle może jak będzie mi się jecsze nudzić to sobie to przetłumaczę i wrzucę na wątek ogólny.
Ale zajebisty tekst hahaha♂️♂️♂️💥💥💥⚡⚡⚡ Dawaj więcej takich
 
Jak się nie czyta regulaminu (albo nie przestrzega) i wypisuje głupoty na forum, to później tak jest... A, żeby nie było - nie mam tutaj na myśli tego wątku.
"Rada to prosta, lecz nie wszystkim znana - szanuj regulamin, bo wyłapiesz bana"
 
Jak się nie czyta regulaminu (albo nie przestrzega) i wypisuje głupoty na forum, to później tak jest... A, żeby nie było - nie mam tutaj na myśli tego wątku.
"Rada to prosta, lecz nie wszystkim znana - szanuj regulamin, bo wyłapiesz bana"
Nie masz z nim kontaktu?
Panie Kombajnista?
 
1. Proszę nie cytować bezpośrednio, to naprawdę nie jest konieczne.
2. Nie, nie mam.
 
Back
Top