HydePark

Od dłuższego czasu zastanawiam się jak ujarzmić nasz "Polish Corner" na forum. Albo są tu tematy "szukam tego, szukam tamtego", albo nic konkretnego, przez co dalej jesteśmy sobie obcy. Postanowiłem więc stworzyć miejsce do całkowitego Off-topicu. Rozmowy o wszystkim, żarty, ciekawostki, cokolwiek. Może, ale nie musi być związane z motywem przewodnim. Może uda nam się załapać "lepszy vibe" ;)

(Bede ganiał z pochodniami jak tu mi ktoś napisze "szukam piesek papa pozdrawiam zapłace")

Jakie macie plany na weekend? :)
 
Dorzucam się do pomysłu.

Co do mnie to planuje remont w domu. Czyli taki standard przeciętnego Polaka w wolne dni.
 
Ja tam spokojnie sobie odpoczywam na wakacjach. A stworzysz jakąś grupę do tego gdzieś czy coś w tym stylu?
 
Dorzucam się do pomysłu.

Co do mnie to planuje remont w domu. Czyli taki standard przeciętnego Polaka w wolne dni.

Przynajmniej wiadomo, że nie podrabianiec :D

Ja tam spokojnie sobie odpoczywam na wakacjach. A stworzysz jakąś grupę do tego gdzieś czy coś w tym stylu?

Niee, grupa na jakichs komunikatorach zabije forum :p a przynajmniej mocno uciszy wiec na razie skupie sie nad tym.

Projekt w budowie ? 3 tygodnie pracy (zdzieranie starej farby, uzupełnienie rantów i malowanie bęben czarny połysk a rotor i rant cukierkowy czerwoy) felgi poszerzone do 9 cali do tego oponki toyo proxes t1r 205/35 r18

Wygląda zacnie :D przypomniałeś mi że muszę się za gumami rozejrzeć...
 
Mogę polecić toyo proxes t1r tak samo uniroyal rainsport3 oponki o bardzo dobrych parametrach dużo rozmiarów ale dla mnie najważniejszy jest indeks prędkości oba mają y czyli do 300 km/h jeżeli chodzi o opony runflat to polecam bridgestone pontenza re050a ?
 
Mogę polecić toyo proxes t1r tak samo uniroyal rainsport3 oponki o bardzo dobrych parametrach dużo rozmiarów ale dla mnie najważniejszy jest indeks prędkości oba mają y czyli do 300 km/h jeżeli chodzi o opony runflat to polecam bridgestone pontenza re050a ?
Mój silnik wiecej jak 170 nie dzwignie ? mam tylko 85 kuca pod maska.. ale zobacze co maja.
 
Teraz dyżuruje z domu,niby w pracy ;) oczywiście tajemnica co robię ;)

PS. A co do gum ;) w samochodzie, w moim peugeocie od nowości goodyeary.
 
Ja lubię oglądać piłkę ręczna...i sport w ogóle...i teraz jest przesrane, bo przez tą pandemię wyimaginowaną nic się nie dzieje...
 
Varsavianistyka? a coż to?


O, widze ze uzdolniony :D szkice glownie czy malujesz tez?

W wolnych momentach bawie się w handcrafting, woodcrafting ale to na prawde sporadycznie bo u mnie z wolnym czasem jest naprawde krucho :\
Głównie rusuję samochody z wykorzystaniem ołówków oraz kredek ?
 
Ja lubię oglądać piłkę ręczna...i sport w ogóle...i teraz jest przesrane, bo przez tą pandemię wyimaginowaną nic się nie dzieje...
Jaką wyimaginowaną ? Ludzie zdychają przez właśnie taką Naiwność ;D
 
Jaką wyimaginowaną ? Ludzie zdychają przez właśnie taką Naiwność ;D
No i tu jest tak naprawde pole do polemizowania bo znam osoby z mankamentami zdrowotnymi ktore przeszly to bezobiawowo i osoby ktore zmarły na powikłania :p Chodzi chyba bardziej o to czy panika jest słuszna czy też nie, bo jakbyśmy tak o wszystkich chorobach powiedzieli ze jest pandemia/epidemia, np grypy zimą to możnaby zwariować :p
 
No i tu jest tak naprawde pole do polemizowania bo znam osoby z mankamentami zdrowotnymi ktore przeszly to bezobiawowo i osoby ktore zmarły na powikłania :p Chodzi chyba bardziej o to czy panika jest słuszna czy też nie, bo jakbyśmy tak o wszystkich chorobach powiedzieli ze jest pandemia/epidemia, np grypy zimą to możnaby zwariować :p
Dynamika zmian w powodach śmierci w 2020:
 
No cześć, teoretycznie wyświetleń threadu potrafi być po 2000 także może dużo osób siedzi bez konta lub po prostu czytają zamiast się udzielać
 
Co do wyświetleń to zaglądam, codzień nawet, ale będąc nowym to narazie bardziej zwiedzam niż się wypowiadam.

Najgorzej że już po urlopie i następne wakacje za rok.... A jak wasze plany???
 
Mój silnik wiecej jak 170 nie dzwignie ? mam tylko 85 kuca pod maska.. ale zobacze co maja.
To polecam jak kolega Uniroyal Rain. Z racji tego że poza latem u nas jest albo mokro i wilgotno, albo leje - deszczówka jest super rozwiązaniem. Sam zjechałem ze 4 komplety. Te 60/70 tys wytrzymują ...
 
Weekend u mnie dopiero zaczyna się (gastronomia)), w planach jest oglądanie Subway (stary film Luka Bessona), spotkanie z kolegą i malowanie wieczorem pod jakiś industrial i piwko, mmm
 
Tutaj są ludzie którzy wiedzą na samochodach? Ja wiem że to trochę inna rzecz, ale ja w ogóle nic nie rozumiem w tym, mam motorower(96rok chiński) bez akumulatora, on nie zapala się od kikstarteru, nawet nic tam nie chwyta, tylko słyszę że coś się kręci, proszę, gdy wiecie coś to może znaczyć napiszcie, dziękuję
 
"Subway" jest fantastyczny, młody Christopher Lambert i te rzeczy. Trochę dziwny film, jeśli patrzy się z amerykańskiej perspektywy, ale na pewno wart obejrzenia.
A opony musimy z przodu wymienić, bo bieżnik zjechał do 2.3mm, ale chyba będą jakieś AllSeason z płatkiem śniegu, Hankook lub Continental (chociaż z tego co widzę, Uniroyal też takie robi w cenie Hankooków).
 
Back
Top