hejka ja Nowy z warszawy

Podpowiem, większość osób tutaj tylko fantazjuje i pisze brednie (niby historie) a w temacie animal są... ech...
To bardziej wygląda na forum osób co mają fantazję typu:
"Ale bym chciał zobaczyć jak kobieta to robi z psem, bo widziałem na filmiku..."
"Chciałbym wypożyczyć psa..."
"Chciałbym spróbować z psem"

Chociaż... czas pokaże, może znajdą się realne i normalne osoby...

Sorki za sarkazm, mam zły dzień :)
 
no wiesz Polska to taki kraj konserwatywny ale czasami sa osoby realnie i otwarte
** milo ze to piszesz
** ja naleze do osob realnych nie przychodze tu pisac a chce dobrze sie bawic i poznawac fajnych osob
** i ja sie nie gniewam z zycze milego wieczoru :)
 
Jestem dobrej mysli moze uda sie poznac realnie osoby i dobra zabawie w gronie K9 :) fantazij tez mi nie brakuje **ja chce je spelniac a nie pisac :)
 
Ale bym chciał zobaczyć jak kobieta to robi z psem, bo widziałem na filmiku..." Czyli ktoś taki jest nierealny :)? Ja naprzyklad bym chciał zobaczyć ,chce nawet zapłacić za to ,pełna anonimowość ale lipa żeby kogoś poznać ....każda para/pani raczej pisać ewentualnie coś pokazać i tyle ;)
 
Ale bym chciał zobaczyć jak kobieta to robi z psem, bo widziałem na filmiku..." Czyli ktoś taki jest nierealny :)? Ja naprzyklad bym chciał zobaczyć ,chce nawet zapłacić za to ,pełna anonimowość ale lipa żeby kogoś poznać ....każda para/pani raczej pisać ewentualnie coś pokazać i tyle ;)
Nie twierdzę, że taka osoba jest nierealna. Twierdzę, że zazwyczaj na pisaniu się kończy. Rozumiesz co mam na myśli? Obejrzy filmik. "strzepie się" i koniec fantazji.

Między fantazją, a rzeczywistością to ogromna różnica.
Dla przykładu - nawet nie w temacie animal, szukałem kobiety/dziewczyny na fisting pochwowy/analny. Możecie się śmiać, ale zajęło mi to prawie dwa lata. Na prawdziwy fisting a nie jak idiotki pisały, że: "Tak, pełny. Tak tak, cała dłoń uhm." itp. a potem stwierdzały, że "palcówka" to to samo co fisting... ech... szkoda pisać :)

Nie pamiętam w którym topic'u ale ktoś fajnie określił, że znalezienie realnej osoby z tym zainteresowaniem (animal) to w Polsce prawie cud.
Dlaczego? Bo policja, fałszerzy itp.
Ten kto szukał, to wie o czym piszę.
Pozdrawiam :)
 
no wiesz Polska to taki kraj konserwatywny ale czasami sa osoby realnie i otwarte
** milo ze to piszesz
** ja naleze do osob realnych nie przychodze tu pisac a chce dobrze sie bawic i poznawac fajnych osob
** i ja sie nie gniewam z zycze milego wieczoru :)

Powiedzmy sobie szczerze. Animal to bardzo dziwny temat. Kto zna to rozumie. Kto, nie? No właśnie... tutaj zaczyna się zabawa w dialog itp.
W mojej opinii - a staram się być neutralny, to kwestia gustu. Co kto lubi. Jedyne czego nie toleruje - choć też może tu być wyjątek, to pedofilia i nekrofilia. Dla mnie to dziwne. Ok. Wyjątek? Dam przykład. Jeżeli jakaś 13 latka chce seksu z kimś starszym, to sory, nie mój problem. Sama chciała i takie tam.
Animal działa tak samo - jak każdy fetysz. Ktoś ma fantazję, i próbuje, jak mu się podoba to ok. A jak nie, to cóż... norma życia.
Podsumowując moje myśli:
Fetysz to, to co dana osoba pragnie/podnieca ją; (jak w książkach "Piesica", "Lolita - Nabukova" / Boska Komedia - Alighieri)
A tak na poważnie. To ogólnie ciężki temat. Przez wieki wałkowany (naprawdę nawet w II w.p.n.e) były znane zagadnienia zoofilii.
O co w tym chodzi? Zagadka. Jedni kochają inni nie.
Dla mnie miło jest jak kobieta chce spróbować, i nie boi się tego. To naprawdę fajne, bo pokazuje i udowadnia, że ufa swojemu facetowi.

Inny może zrozumieć to inaczej, np:
"Bo zdradziłaś mnie z psem..."

Nie będe się bardziej rozpisywał, zdrowia w tym roku i oby jak najwięcej fanów animal (realnych/spotkaniowych) w 2021!!!
 
Back
Top