Hej. Jestem tu nowa. Witam wszystkich ;)

Właśnie dołączyłam do tej społeczności. Od dłuższego czasu z mniejszym lub większym zaangażowaniem szukam możliwości spróbowania z psem. Jestem ciekawa jak to jest.
Hej, chyba kojarzę Cię z nieistniejącego już forum besatilityforum.com. To Ty? xD Udało Ci się już może spełnić swoje fantazje? :) Mam extra czworonoga, który z radością Cię pozna :)
 
Last edited:
Hej, chyba kojarzę Cię z nieistniejącego już forum besatilityforum.com. To Ty? xD Udało Ci się już może spełnić swoje fantazje? :) Mam extra czworonoga, który z radością Cię pozna :)

Hejka moja dziewczyna szuka pieska. Może priv?
 
Tak, facetów tam trzymają na dystans, niemniej, więcej tam konkretów i chyba skupimy się na "stosunkach międzynarodowych", bo paradoksalnie to może być łatwiejsze niż kolejna ściema "pana z psem" na tym forum. Weryfikacja tam to total pro, miła rozmowa z... gościem z akcentem jak z westernów :)
 
Tak, facetów tam trzymają na dystans, niemniej, więcej tam konkretów i chyba skupimy się na "stosunkach międzynarodowych", bo paradoksalnie to może być łatwiejsze niż kolejna ściema "pana z psem" na tym forum. Weryfikacja tam to total pro, miła rozmowa z... gościem z akcentem jak z westernów :)
Na AOZ?
 
Konrad, SW od roku nie jest aktywna. Ostatni rozmawialem z nia ok 6 sierpnia. Od tamtego czasu cisza. Pewnie znalazla "swoje szczeście".
B......, jesli tak jest, daj przynajmniej zanc, ze jest ok.
 
ktos pisal na tym forum, ze byla jakas "afera" w W-wie z jakas "panią z K9"... mam nadzieje, ze to nie B.... , super sexi "laska"
 
moze moja wina.. przyjechalem motocyklem.... nie bylo go gdzie bezpiecznie zostawic.... ona zamowila lody ... za pozno skojarzlem .. facet i moto... i tak bywa..... zaluje
 
tu nie chodzilo o samochod. ja bylem przejazdem wiec byla okazja sie poznac..... warto ją poznac - tyle moge napisac.... w temacie dyskrecja na pierwszym miejscu, wiec sorry ale nic wiecej
 
Back
Top