Czy piesek wykastrowany może nadal?

dafnia

Lurker
Witam wszystkich serdecznie.
Długo zastanawiałam się nad założeniem konta tutaj, tematy związane z zoo znam tylko z filmów, nigdy tego nie robiłam ale odkąd pamiętam strasznie mnie to kręciło, kilka tygodni temu z moim narzeczonym poruszyłam temat kupna pieska nie wielkiego jakiś kundelek i teraz pytanie czy mial ktoś doświadczenie ewentualnie widział filmy z pieskiem po kastracji? Czytałam że taki piesek już nie ma chęci na (zabawę) a nie ukrywam że chciałabym przynajmniej w jakimś stopniu spróbować wiadomo pies to nie zabawka więc decyzja zostanie podjęta przemyślana a pisze to wszystko że chce jednak zaadoptować że schroniska pisaka i dać mu kochający dom ale i spróbować spełnić w jakimś stopniu swoję fantazję.
 
Fajnie, ze chcesz zaadoptowac ale po kastracji z Twoich fantazji zostana tylko wspomnienia.
 
Nie jestem expertem ale kastrowany odpada. Wymysl jakis argument by szukac niekastowanego a najlepjej szczeniaka ktorego nauczysz zabawy.
 
a skad wiesz, ze Twoje fantazje beda Ci sie podobac? Moze warto najpierw sprawdic a potem zastanawiac sie nad adopcja albo zakupem
 
Celem kastracji jest usunięcie zainteresowania seksualnego.
Clear?
 
a skad wiesz, ze Twoje fantazje beda Ci sie podobac? Moze warto najpierw sprawdic a potem zastanawiac sie nad adopcja albo zakupem
Nie mam gdzie sprawdzić, a jeśli nie będą to się przekonam, a piesek dalej będzie miał dom
Celem kastracji jest usunięcie zainteresowania seksualnego.
Clear?
Tak też czytałam, ale chciałam się jeszcze upewnić bo są plotki na forum nie związane z zoo że jednak pies po kastracji dobiera się do suczek w cieczce.
 
Tylko pies z wcześniejszym doświadczeniem seksualnym może wykazywać zainteresowanie po kastracji. Ale ich zainteresowanie będzie ograniczone. Zdolność do utrzymania erekcji będzie ograniczona, a ilość cum będzie ograniczona. Również kastracja nie jest konieczna, aby mieć psa i przynosi więcej problemów niż naprawia.

Only dog with prior sexual experience may show interest after castration.
But their interest will be limited. The ability to hold erection will be limited and the amount of cum will be limited.
Also castration is not necessary to have a dog and brings more issues than it fixes.
 
jak dobrze poszukasz, to znajdziesz
Raczej nie odważe się.
Tylko pies z wcześniejszym doświadczeniem seksualnym może wykazywać zainteresowanie po kastracji. Ale ich zainteresowanie będzie ograniczone. Zdolność do utrzymania erekcji będzie ograniczona, a ilość cum będzie ograniczona. Również kastracja nie jest konieczna, aby mieć psa i przynosi więcej problemów niż naprawia.

Only dog with prior sexual experience may show interest after castration.
But their interest will be limited. The ability to hold erection will be limited and the amount of cum will be limited.
Also castration is not necessary to have a dog and brings more issues than it fixes.
Dziękuję więc chyba temat jest wyczerpany, ewentualnie jeżeli jednak ktoś miał jakieś doświadczenie niech napisze 🙂
 
Zdecydowanie. :D Bardziej tak, jakbyś musiał uzyskać jej numer telefonu, prawda. :D Nie może pm, ponieważ ma mniej niż 10 postów.
ja jej tel nie potrzebuje. to co che, to mam. i wcale sie nie musze z nikim dzielic... aby bylo jasne...
 
Jeżeli ona nie nalega to może jednak warto pociągnąć to jednak tutaj dla innych - przyszłych zainteresowanych?
 
Miałem okazje uprawiać sax z kastrowanym psem, który reagował tak samo jak każdy niekastrowany. Był zainteresowany aktywnym stosunkiem i był w stanie zakleszczyć się jak pies niekastrowany z pełnym wzwodem na kilka minut. Był to jednak jedyny przypadek z kilku kastrowanych psów jakie miałem okazje w życiu spotkać. Szansa jest, ale raczej nikła.
 
Back
Top